Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 15

2015 SEAT Ibiza'nın özellikleri nelerdir?

27,734
kez izlendi
Detaylı Açıklama
Gazeteci ve Yazar

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji'nin onbeşinci bölümü sizlerle. Teknoloji harikası yepyeni ürünleri ve ürün incelemelerini bu program ile bulmanız mümkün. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının onbeşinci bölümündeki konuklarından ilki 2015 SEAT Ibiza. İspanyol üretici SEAT'ın sahibi, uzun zamandır Volkswagen olduğu için, Volkswagen otomobillerinde görmeye alışkın olduğumuz yüksek kaliteli malzeme ve iyi işçilik 2015 SEAT Ibiza'da da mevcut. Bu da insanda, ilk otomobille tanıştığı, otomobilin sürücü bölümünde yerini aldığı anda bir güven ve otomobile saygı duygusu oluşturuyor. SEAT Ibiza'nın birçok motor seçeneği var. Ben şu anda 1.6 dizel, 90 beygirlik versiyonu kullanıyorum. 90 beygir, 10.6 motor kulağa çok fazla gelmeyebilir ama dizelin torku ile birleştiğinde ve DSG şanzımanla bir araya geldiğinde hayli mantıklı, ihtiyaç duyduğunuzda sizi ateşleyebilen bir güç verebilen bir motor bu. Fiyatına baktığımızda rakiplerine oranla biraz daha makul duruyor. Diğer detaylar için videomuzu izleyin. Bu haftaki ikinci incelememiz Samsung Curved TV. Samsung'un devrim niteliğindeki televizyonu UH 65 HU8500 serisi Samsung Curved UHD TV, sizi içine alan yepyeni bir dünyaya götürüyor ve size eylemin tam ortasındaymış gibi hissetiriyor. UHD ekran oturma odanızda optimum izleme uzaklığı sağlamak için doğru açıda eğime sahip hafifçe kavisli UHD ekran, tüm alanlarında size düzgün ve dengeli bir görüş sağlıyor. Detaylarını Rahşan Gülşan ile öğrenmek için videomuzu izleyin. Bu haftaki ilk telefon incelememiz son dönemde pek çok yeni modeli ile iyice alıştığımız ve yenilikçi tasarımı ile dikkat çeken HTC'den geliyor. HTC One M serisini, HTC One M9 ile taçlandırdı. Herkesin merakla beklediği HTC One M9'un tüm detayları Rahşan Gülşan'la çektiğimiz videomuzda. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programımızın son konuğu Sony'nin efsanesi Sony PlayStation 4. Bir şey söylemeye gerek yok. Sony, PlayStation 4 ile tabii ki harikalar yaratmış durumda. Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji - Bölüm 15'teki tüm ürünleri görmek için videolarımızı izleyin, Rahşan Gülşan'ın son kullanıcı gözü ile incelediği ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olma fırsatı bulun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat