Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Puf Böreği Tarifi

Puf böreği nasıl yapılır?
Puf böreği yapmayı uzmanından öğrenin... Puf böreği yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Börek için hamur nasıl hazırlanır? Hamurun kıvamı nasıl olmalı? Puf böreği için hamur nasıl açılır? Böreğin iç harcı için hangi malzemeler kullanılır? Ne kadar peynir kullanalım? Böreğin iç harcı için maydanoz da kullanalım mı? Puf böreğinin peynirli iç harcı nasıl hazırlanır? Hamurun içine harç nasıl konulur? Puf böreği nasıl kapatılır? Puf böreği nasıl pişirilir? Nasıl bir yağda pişirelim? Ne kadar süre pişirelim? Böreğin piştiğini nasıl anlarız? Puf böreği nasıl servis edilir? Puf böreğinin çıtır çıtır olması için nelere dikkat etmeliyiz? Hamuru hazırlarken nelere dikkat edelim? Böreğin iç harcını hazırlarken hangi baharatları kullanabiliriz? Pişirirken böreğin çok yağ çekmemesi için nelere dikkat edelim? Böreği yağdan çıkardıktan sonra yağını bırakması için ne yapalım?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin