Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Protein Diyeti

Protein diyeti nasıl yapılır?
Protein diyeti hakkında merak edien her şey... Protein diyeti deyince ne anlamalıyız? Kilo almamıza neden olan karbonhidrat, şeker, yağ gibi besin maddelerinin tüketilmemesiyle mi yapılır? Sadece hayvansal ya da bitkisel protein alımını mı amaçlar? Protein diyeti hızlı kilo vermemizi sağlar mı? Ayda kaç kilo verebiliriz? Kilo verme hedefimizi nasıl belirlemeliyiz? Protein diyeti yapanların nasıl bir beslenme düzenine sahip olması gerekir? Protein diyeti yapanlar hangi öğünde hangi besin maddelerini tüketmeli? Protein diyetinde besinleri hangi yöntemlerle pişirmeliyiz? Kahvaltıda ne yemeli? Ne kadar ve ne çeşit ekmek yiyebiliriz? Ara öğünlerimiz nasıl olmalı? Akşam yemeğinde ne yemeliyiz? Protein diyeti nasıl kilo verdirir? Protein diyeti ile kilo verebilmek içi hangi besinlerin tüketimini azaltmalı ya da kesmeliyiz? Karbonhidrat alımını tamamen kesmeli miyiz? Yağlı besinlerden kesinlikle uzak mı durulmalı? Beyaz un, şeker ya da tuz tüketilmemeli mi? Protein diyeti spor ile desteklenmeli mi? Uyku düzeninin nasıl olması gerekir? Programda belirlenen besinleri başkalarıyla değiştirebilir miyiz? Mutlaka egzersiz yapmamız da gerekir mi? Protein diyeti ile verdiğimiz kiloları korumak için neler yapmalıyız? Diyetin ardından nasıl beslenmeliyiz? Hangi besinlerden uzak durmalıyız? Dikkat etmezsek verdiğimiz kiloları çok çabuk geri alabilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin