Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Prostat Büyümesi ve Tedavisi

Prostat büyümesinin belirtileri nelerdir?
Sadece erkeklerde bulunan, dış idrar yolunun ilk kısmını çevreleyen bir salgıbezi olan prostat ve prostat büyümesi ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. En önemli vazifesi meninin yüzde 95'ni oluşturarak meniyi sulandırmak olan prostat neden büyür; teşhis ve tedavisinde uygulanan yöntemler nelerdir, bilmiyorsanız izleyin. Sık cinsel ilişkiye girmek prostat büyümesine neden olur mu, prostat büyümesi ilerlerse çocuk sahibi olamama gibi bir durum söz konusu mu, öğrenin. Prostat nedir? Prostat nasıl bir organdır? Prostat büyümesi nasıl bir rahatsızlıktır? Prostat büyümesine sebep olan faktörler nelerdir? Hangi hastalıklar prostat büyümesine neden olur? Ayakta idrar yapmak prostat büyümesine neden olur mu? Prostat büyümesinin ayırt edici belirtileri nelerdir? Prostat büyümesi olan hastada ne gibi şikayetler görülür? Belli bir yaştan sonra prostat büyümesi kaçınılmaz mı? Hangi yaştan sonra görülme sıklığı artar? Gençlerde görülme oranı nedir? Cinsel ilişkiyle prostat büyümesinin ilişkisi var mı? Sık ilişkiye girmek prostat büyümesinde nasıl bir rol oynar? Teşhiste hangi test ve tahlillerden yararlanılır? Fizik muayenede tanı konabilir mi? Prostat büyümesinde hangi tedavi yöntemleri uygulanır? İlaç tedavisi yapılır mı? Hangi durumlarda cerrahi müdahaleye başvurulur? Prostat büyümesi prostat kanserinin başlangıcı mıdır? Normal prostat büyümesi nedir? Prostat büyümesiyle birlikte prostat kanseri hangi durumlarda görülür?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin