Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Profesyonel Halı Yıkama

Halı nasıl yıkanır?
Tozundan yıkamasına adım adım halı yıkama UZMANTV'de. Toz dolabı nedir? Tozlar, kumlar nasıl ayıklanır? Dibe çöken parçalar nasıl köpürtülür? Yıkama havuzu nedir? Halı nasıl bir yerde yıkanır? Suyun içinde ne kadar süre kalır? Hangi tür deterjanlar kullanılır? Nasıl bir su kullanılır? Santrifüj makinesi nedir? Halı ne zaman santrifüje alınır? Tamamen kurur mu? Santrifüje alınmazsa halı çürür mü? Halı güneşte kurutulur mu? Renklerin atmaması, karışmaması için ne yapılmalı? Kurutma makinesi ile mi kurutulmalı, kendi haline mi bırakılmalı? Halılar mutlaka profesyonel bir firma tarafından mı yıkanmalı? Evde halı yıkamanın sakıncaları nelerdir? Kurutamazsak çürür mü? Evde yapılan halı yıkama ne kadar işe yarar? Halının cinsine göre farklı yıkama teknikleri var mı? Yün halı yıkanır mı? Hangi halı cinslerini yıkamak daha zor? Halıda deformasyon olur mu? Santrifüj makinesi halıyı esnetir mi? Yıkanan halı çeker mi? Halıyı süpürmek temiz tutmaya yeter mi? Halının kirlendiğini nasıl anlarız? Halıyı sık yıkatmanın sakıncası var mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin