Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Prenses Tatlısı Tarifi

Prenses tatlısı nasıl yapılır?
Sütlü irmik tatlısı olarak da bilinen prenses tatlısı yapmayı öğrenin. Prenses tatlısı yapmak için gerekli malzemeler nelerdir? Hangi malzemeleri birlikte çırpalım? Ne kadar süre kaynatalım? Hangi malzemeleri ekleyelim? Ne kadar süre çırpalım? Muhallebiyi dökeceğimiz kabı ıslatmak gerekir mi? Muhallebiyi soğutalım mı? Prenses tatlısının sosu nasıl yapılır? Malzemeleri ne kadar süre kaynatalım? Kısık ateşte mi kaynatalım? Sosu soğutalım mı? Sosu ne zaman koyalım? Prenses tatlısı nasıl servis edilir? Prenses tatlısı yaparken nelere dikkat edelim? Muhallebinin kıvamını tutturmak için nelere dikkat edelim? Buzdolabında mı soğutalım? Ne kadar süre soğutmak gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin