Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Prefabrik Evler

Prefabrik ev nasıl inşa edilir?
Prefabrik evler hakkında merak ettikleriniz... Prefabrik evler hangi amaçlarla kullanılabilir? Prefabrik konutlarda ne tür malzemeler kullanılır? Prefabrik evler depreme ne kadar dayanıklıdır? İzleyin, prefabrik evler iklim koşullarına göre farklı çeşitlerde üretilebilir mi, bir prefabrik konut planı nasıl çizilir, uzmanından öğrenin. Prefabrik evlerin büyüklüğü ne kadar olabilir? İki katlı prefabrik konut yapılabilir mi? Yanıtlar UZMANTV'de! Prefabrik yapıları kimler tercih ediyor? Binalara göre avantajları nelerdir? Nerelere kurulabilir? Aileler prefabrik yapılardan yararlanabilir mi? Planı yapıyı üreten firma mı müşteri mi çizdirir? Prefabrik ev planları oturacak ailenin özelliklerine göre nasıl değişebilir? Temeli nasıldır? Duvarları, iskeleti hangi malzemelerden yapılır? Malzemeler hangi belgelere sahiptir? Boyaları nasıldır? İzolasyonu nasıldır? Banyo ve mutfak nasıl döşenir? Ömrü ne kadardır, kaç yıl garanti verilir? Ana modelleri var mıdır? Hangi özelliklerine göre çeşitlenirler? Kaç katlı olabilir? Kaç metrekare olabilir? Prefabrik evlerin depreme dayanıklı olması neden önemli? Bu yapıların depreme dayanıklılığı hangi özelliklerinden kaynaklanır, nasıl sağlanır? Deprem anında bu yapılar depreme nasıl tepki verir, hasara uğrar mı? Bir prefabrik evin inşası ve teslimi ortalama ne kadar sürede tamamlanır? Prefabrik evin inşa aşamaları nelerdir? Temel atılır mı, zemin nasıldır? Ev nasıl oluşturulur, zemine nasıl yerleştirilir? Sağlamlığı nasıl sağlanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin