Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

PowerPoint Nasıl Kullanılır

PowerPoint sunumuna müzik nasıl eklenir?
PowerPoint programı hakkında merak ettikleriniz... PowerPoint'te slaytlara yazı nasıl eklenir? Yazının alanı nasıl değiştirilir? PowerPoint'te yazı karakteri, büyüklüğü nasıl ayarlanır? Grafik seçimi nasıl yapılır? PowerPoint'e Microsoft Excel'den grafik aktarabilir miyiz? Grafiğin stilini değiştirmek mümkün mü? PowerPoint hangi dosya tiplerini destekliyor? Hangi boyutlardaki resimlerde sorun çıkmaz? Microsoft Office PowerPoint'te resim üzerinde ne tür ayarlar yapılabilir? Boyutları nasıl ayarlanır? PowerPoint'te slaytlara hangi durumlarda açıklama eklenir? Slayt açıklaması nerede görünür? Slayt açıklaması nasıl yazılmalı? PowerPoint'e müzik eklenebilir mi? PowerPoint sunularında hangi formatta müzik dosyası kullanılabilir? PowerPoint sunusu e-posta ile gönderilecekse ayrıca müziğin eklenmesi gerekir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin