Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Portakal Reçeli Yapmayı Öğrenin

Portakal reçeli nasıl yapılır?
Portakal reçeli tarifi hakkında sık sorulanlar? Reçel için nasıl bir portakal türü tercih edilmeli? Portakallar nasıl soyulmalı? Soymak mı kazımak mı daha iyi? Kabuklar kullanılır mı? Portakalları doğrayıp mı bütün mü kaynatırız? Reçel için gerekli malzemeler nelerdir? Portakallar nasıl hazırlanmış olmalı? Şurup nasıl yapılır, kıvamı nasıl olmalı, portakallar ne zaman eklenir? Kaç dakika kaynatılır, ateşin harı nasıl olmalı? Reçel sıcakken mi soğukken mi kaba konmalı? Portakal reçelinin püf noktaları nelerdir? Lezzetinin yoğun olması için nasıl pişirmek gerekir? Reçel esas kıvamını ne zaman bulur, pişirirken kıvamının doğru tutturduğumuzu nasıl anlarız? Reçeli saklarken lezzet kaybetmemesi için nelere dikkat edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin