Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Porselen Makyaj

Porselen makyaj nasıl yapılır?
Porselen makyaj yapmanın incelikleri... Porselen makyajda hangi ton fondötenler tercih edilmeli? Fondöten yüze nasıl uygulanmalı? Taş pudra nasıl kullanılır? Porselen makyaj yaparken taş pudra yüze nasıl uygulanır? Porselen makyajda hangi renk farlar tercih edilmeli? Göz makyajı yaparken renk geçişleri nasıl olmalı? Far nasıl sürülmeli? Farlar ıslak mı kullanılmalı? Rimeli nasıl sürmeliyiz? Porselen makyajda allık nasıl sürülür? Ne miktarda ve ne yoğunlukta kullanılmalı? Porselen makyaja uygun ruj renkleri nelerdir? Parlak renkleri mi pastel renkleri mi tercih etmeliyiz? Kalemle dudaklara çerçeve çizmek gerekir mi? Porselen makyaj deyince ne anlamalıyız? Porselen makyaj yüzü tamamen pürüzsüz mü gösterir? Diğer makyaj türlerinden farkı nedir? Profesyonel makyaj olarak da kabul edilebilir mi? Evde kendi kendimize yapabilir miyiz? Porselen makyaj hangi amaçlarla kullanılır? Günlük makyajda porselen makyaj tercih edilebilir mi? Özel gün ve gecelerde mi tercih edilir? Ciltteki kusurları kapatmak için tercih edilebilir mi? Porselen makyajda kullanılan farklı makyaj malzemeleri var mı? Taş pudra nedir? Ne tür özelliklere sahiptir? Saç, ten ve göz rengine göre hangi renkleri ve tonları tercih etmeliyiz? Renk geçişleri nasıl olmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin