Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Popüler Gitar Parçalarını Çalmayı Öğrenin

Klasik gitarla Akdeniz Akşamları nasıl çalınır?
En popüler klasik gitar şarkılarını çalmayı öğrenin... Akdeniz Akşamları hangi akorlarla çalınır? Akdeniz Akşamları çalarken hangi ritimler kullanılır? Uzun İnce Bir Yoldayım klasik gitarla nasıl çalınır? Uzun İnce Bir Yoldayım şarkısının akorları nelerdir? Gülbempe klasik gitar ile nasıl çalınır? Gülqembe'nin akorları nelerdir? Nasıl bir ritimle çalınır? Uzun İnce Bir Yoldayım hangi arpejlerle çalınır? Barış Manço'nun Dağlar Dağlar şarkısının akorları nelerdir? Dağlar Dağlar klasik gitarla nasıl çalınır? Erkin Koray'ın Arapsaçı hangi akorlarla çalınır? Arapsaçı nasıl bir ritimle çalınır? Fabrika Kızı hangi akorlarla çalınır? Resimdeki Gözyaşları klasik gitarla nasıl çalınır? Sevdan Bir Ateş hangi akorlarla çalınır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin