Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Popüler Elektrogitar Şarkıları

Elektrogitar ile Nothing Else Matters nasıl çalınır?
Elektrogitar çalmayı öğrenin... Nothing Else Matters'ın giriş kısmı nasıl çalınır? Sözlere nasıl eşlik edilir? Nothing Else Matters'ın solosu nasıl çalınır? Smells Like Teen Spirit'in giriş kısmı nasıl çalınır? Burada hangi akorlar var? Sözlere nasıl eşlik edilir? Smoke On the Water kimin şarkısı? Çalması kolay bir şarkı mı? Giriş kısmı hangi akorlarla çalınıyor? Born to Be Wild kimin şarkısı? Çalması kolay bir şarkı mı? Şarkının nota yapısı nasıldır? Giriş kısmı hangi akorlarla çalınıyor? Long Train Running nasıl çalınır? Long Train Running hangi türe iyi bir örnek diyebiliriz? Sweet Child O'Mine nasıl çalınır? Sweet Child O'Mine kimin şarkısı? Çalması kolay bir şarkı mı? Şarkının nota yapısı nasıldır? Giriş kısmı hangi akorlarla çalınıyor? Solosu nasıl çalınır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin