Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Polen Alerjisi

Polen alerjisi için nasıl bir tedavi uygulanır?
Polen görünce bile hapşırmaya mı başlıyorsunuz? Belki de sizde polen alerjisi var. UZMANTV izleyin, çözümünü öğrenin. Türkiye'de polen alerjisi belirtileri en sık hangi mevsimlerde görülür? Kışın polen alerjisi nedeniyle sıkıntı çekilir mi? Polen alerjisini tetikleyen tek şey polenler mi? Hapşırığa neden olur mu? Burunda kaşıntı ve akıntı hangi sıklıkta yaşanır? Günün hangi saatlerinde belirtiler daha yoğun görülür? Tanı koymak için hangi testler yaptırılmalı? RAST nedir? RAST'ın diğer testlere göre avantajları var mı? Polen alerjisi olanların yazın yapabilecekleri şeyler var mı? Taşınmak uzun vadede çözüm olur mu? Hangi boya ve kokulardan uzak durmak işe yarayabilir? İlaçla polen alerjisi tamamen tedavi edilebilir mi? Yalnızca belirtilerinden kurtulmak mı mümkün? Aşı tedavisi hangi durumlarda uygulanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin