Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Poğaça Tarifi

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?
Poğaça yapmayı öğrenin. Poğaça hamuru için nasıl bir maya kullanmalı? Poğaça yaparken tereyağı mı sıvıyağ mı daha yumuşak olmasını sağlar? Poğaça hamuru için hangi malzemeler kullanılır? Poğaça hamuru dışarıda mı buzdolabında mı mayalandırılır, ne kadar süre mayalandırmalı? Hamurun mayalandığını nasıl anlarız? Poğaça malzemeleri nelerdir? Sade poğaça nasıl şekillendirilir? Malzeme koyulacaksa poğaçaya nasıl şekil verilir? Poğaça kaç derece fırında, kaç dakika pişirilir? Poğaçanın şekline, malzemesine göre pişirme süresi değişir mi? Rengi nasıl olmalı? Fırında erken çıkarttığımızı nasıl anlarız? Poğaçasının kıtır değil yumuşak olmasını isteyenler nelere dikkat etmeli? Hangi malzemenin az veya fazla olması poğaçanın yumuşaklığını etkiler? Poğaçanın kuru olmaması için nelere dikkat edelim? Dağılan poğaçalarda hangi malzeme eksik konmuş demektir? Poğaça ne kadar süre saklanabilir? Yumuşayan poğaçayı kurtarma şansımız var mı? Nasıl bir kapta saklanmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin