Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Plaka İşlemleri

Plaka nasıl alınır?
Araç plakası ile ilgili işlemler hakkında sık sorulanlar... Plaka başvurusu nasıl yapılır? Nereye başvurmak gerekir? Hangi belgeler gerekir? Plaka başvurusu ne zaman yapılır? Plaka ne kadar sürede çıkar? Geçici plaka nedir? Hangi durumlarda alınır? Geçici plaka ne kadar süre kullanılabilir? Değiştirilmezse ne olur? Aracın plakasını değiştirmek için nasıl bir izin gerekir? Hangi durumlarda araç plakası değiştirilebilir? Tek plakası düşen sürücü nasıl bir yol izlemeli? Hangi kuruma başvurmalı? Tutanak tutulur mu? Yenisi ne kadar sürede çıkar? Ön ve arka plaka kayboldu/çalındı ise nereye başvurmak gerekir? Şikayetçi olmak şart mıdır? Ne tür sahtecilik olayları yaşanabilir? Engelliler için "özürlü plakası" nasıl alınır? Engelliler için özel olan araçların plaka alma işlemleri ile normal plaka işlemleri arasında ne tür farklar vardır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin