Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pizza Nasıl Yapılır

Pizza hamuru nasıl mayalanır?
Pizza nasıl yapılır? Pizza yapımında hangi malzemeler ve baharatlar kullanılır? Pizza hamuru ne şekilde mayalanır? Mayalanan pizza hamuru nasıl açılır? Pizzanın üzeri hangi malzemelerle döşenir; baharatlar ne zaman konur? Pizza nasıl pişirilir? Pizza pişirirken nelere dikkat etmek gerekir? Tüm sorularınızın cevabı videolarla UZMANTV'de. İzleyin, kendi pizzanızı kendiniz yapın. Hangi tip peynirler kullanılır? Hangi malzemeleri kullanacağımızı neye göre belirleyebiliriz? Kullanılan malzemelerin miktarı ne kadar olmalı? Hamuru hazırlanırken hangi malzemeler kullanılır? Hamur nasıl yapılır? Mayalanması için nasıl bir yerde ve ne kadar süre bekletilir? Mayalandığı nasıl anlaşılır? Mayaladıktan sonra yoğurmak gerekir mi? Merdane ile mi, el ile mi açılmalı? İnceliği nasıl olmalı? Domatesli sosun içinde neler olmalı? Nasıl pişirilir? Hangi baharatlar konur? Malzemeleri döşemeden önce hamurun üzerine yağ sürülür mü? Malzemeleri döşerken sıralama nasıl olmalı? Peynir üste mi alta mı konmalı? Genel olarak pizza yapımında kullanılan baharatlar hangileri? Sebze ağırlıklı pizzalarla et ağırlıklı pizzalarda baharat seçimi farklı mı olmalı? Sebze ağırlıklı pizzalara hangi baharatlar yakışır? Et ağırlıklı pizzalara hangi baharatlar yakışır? Pizza, malzemeler döşenmeden önce ve sonra olmak üzere iki kısımda mı pişirilir? Pizzayı fırına koymadan önce fırın kaç derecede ısıtılır? Fırında kaç derecede ve kaç dakika pişirelim? Fırının hangi bölümünde pişirilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin