Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı börek nasıl yapılır?
Pırasalı börek yapmayı uzmanından öğrenin... Pırasalı börek için gereken malzemeler nelerdir? Pırasalı börek için hamur nasıl yapılır? Börek için hamur nasıl açılır? Hamurun kıvamı nasıl olmalı? Pırasalı böreğin içi nasıl hazırlanır? Pırasaları ve diğer malzemeleri sotelemek gerekir mi? Yufkalar tepsiye nasıl dizilir? Kaç sıra yufka konulur? İç malzeme yufkaların üzerine nasıl konulur? Pırasalı böreği fırına vermeden önce üzerine su, yumurta ya da yoğurt konulur mu? Pırasalı böreği kaç derecelik fırında kaç derece pişirmek gerekir? Pırasalı böreğin piştiğini nasıl anlarız? Üzeri kızarınca fırından alalım mı? Pırasalı börek nasıl servis edilir? Pırasalı börek yapmanın püf noktaları nelerdir? Hamuru hazırlarken nelere dikkat edelim? Yufkalar ne kalınlıkta olmalı? Pişirirken hamur olmaması için ne yapmalıyız? Pırasalı böreğin iç harcını hazırlarken hangi baharatları kullanabiliriz? Pırasalı böreğin iç harcına kıyma da konulabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin