Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pırasa Yemeği Tarifi

Pırasa yemeği nasıl yapılır?
Pırasa yapmayı öğrenin. Pırasa yemeği yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Pırasa yemeğine kıyma koyulabilir mi? Yemeğe pirinç de konulabilir mi? Pırasa yemeği için nasıl bir yağ kullanalım? Salça mı kullanalım, domates mi? Havuçları, pırasaları nasıl kesmek, doğramak gerekir? Kesme, doğrama ve yemeğe ön hazırlık kısımlarını göstererek anlatabilir misiniz? Pırasa yemeği nasıl bir kapta pişirilir? Önce kıymalar mı kavrulur? Pırasa ve havuçları nasıl pişirmek gerekir? Pırasalar ölene kadar kavrulmalı mı? Pirinç kullanılacaksa yemeğe ne zaman eklenmeli? Yemeğe ne kadar su konulmalı? Pırasa yemeği nasıl ateşte, ne kadar süre pişirilmeli? Yemeğin piştiğini nasıl anlarız? Yemek nasıl servis edilir? Zeytinyağlı pırasa ile pırasa yemeğinin pişirilmesi arasında nasıl farklılıklar var? Yemek için pırasa alırken nelere dikkat etmeliyiz? Pırasalar çok büyük olursa yemeğin lezzeti bozulur mu? Kıyma ya da pirinç kullanılabilir mi? Pırasa yemeği nasıl ve nelerle servis edilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin