Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Piercing Nasıl Yapılır

Piercing nasıl uygulanır?
Piercing yaptırma rehberi... Piercing için delik nasıl açılır? Piercing nasıl yerleştirilir? Piercing ne kadar süre çıkartılmamalı? Piercing olan bölgeye nasıl bakım yapmak gerekir? Piercing yapılacak yer mutlaka kıkırdak mı olmalı? En çok hangi bölgelere yaptırılıyor? Dile piercing yapılır mı? Piercing kullanırken nelere dikkat edilmeli? Piercingin zarar vermemesi için nelere dikkat edilmeli? Piercing ne tür aktivitelerle uğraşanlar için uygun değildir? Piercing yapılan bölgede kaşıntı, kızarıklık olur mu? Piercing hangi durumlarda çıkartılmalı? Kanama olur mu? Piercingi çıkartırsak yeri kapanır mı? Yerini beğenmezsek başka bir yere alabilir miyiz? Piercingler ne kadar yakın olabilir? Halka ve iğne şeklindeki piercinglerin özellikleri nelerdir? Mıknatıslı piercing var mı? Hangi piercinglerin kullanımı daha kolay? İlk kez yaptıracak kişilerde nasıl bir piercing kullanılır? Delik açmak için nasıl bir alet gerekir? Piercing yaptıracağımız uzmanı nasıl seçmeliyiz? Hijyenle ilgili nelere dikkat edilmeli? Hangi tür aletleri kullanan kişilerden uzak durmalıyız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin