Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Photoshop CS3 Öğrenin

Photoshop CS3 nasıl bir programdır?
Fotoğraf düzenleme programı Adobe Photoshop CS3 ile neler yapabileceğinizi öğrenin... Photoshop CS3'te yeni çalışma dosyası nasıl oluşturulur? Belgenin boyutları nasıl ayarlanır? Belgenin türünü nasıl belirleyebiliriz? Belge üzerinde ne tür değişiklikler yapılabilir? Photoshop CS3'te işlem yapacağımız alanı nasıl seçebiliriz? Photoshop CS3'te en sık kullanılan menüler hangileridir? Photoshop CS3'te bir alanı ya da nesneyi nasıl seçebiliriz? Photoshop CS3'te seçim araçları hangileridir? Photoshop CS3'te seçim aracı kısayolları nelerdir? Photoshop CS3'te fırça aracı ne işe yarar? Seçim araçları nasıl kullanılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin