Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Peynirli Pide Yapmayı Öğrenin

Peynirli pide nasıl yapılır?
Peynirli pide tarifi... Peynirli pide hamuru için gereken malzemeler nelerdir? Peynirli pide hamuru için malzemeler hangi sırayla karıştırılır? Peynirli pide hamuru nasıl yoğrulur? Peynirli pide hamurunu dinlendirmek gerekir mi? Pide için nasıl bir peynir kullanılmalı? Peynir yağlı mı olmalı yağsız mı? Kaç tane pide için ne kadar peynir gerekir? Peynirli harca dereotu, maydanoz vs. konur mu? Peynirli pide hamuru nasıl ve ne şekilde açılır? Açılan hamurun kalınlığı nasıl olmalı? Pideye ne kadar peynirli harç konulur? Pidenin üzeri kapatılır mı, açık mı bırakılır? Peynirli pideyi nasıl bir tepside pişirmeliyiz? Fırına atmadan önce pidelerin üzerine tereyağı konulur mu? Pideyi kaç derecelik fırında ne kadar süre pişirmeliyiz? Pidelerin piştiğini nasıl anlarız? Pişirirken kurumaması için hamuru yoğururken nelere dikkat etmeliyiz? Kurumaması için pide hamurunun kalınlığı nasıl olmalı? Peynirli harcın kurumaması için pişirirken nelere dikkat etmeliyiz? Pidenin üzerine yumurta da kırılabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin