Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Perma ile İlgili Her Şey

Perma saçları nasıl kıvırcık yapar?
Düz saçlıların en çok tercih ettiği permanın tüm incelikleri Kuaför Adnan Serter'in anlatımıyla UZMANTV ekranında. Perma saçları yakar mı? Cilde zararı var mı? Kalıcı olması nasıl sağlanabilir? Ve daha fazlası. Perma işleminin açıklaması. İşlem ne kadar sürer? Her saç tipime perma yapılabilir mi? Kalıcılık süresi herkeste aynı mıdır? Ne kadar süre ile tekrarlanması gerekir? Permanın saça zararları nelerdir? Saçı döker mi? Bir kez perma yaptırmanın saça zararı var mı yoksa sık sık yaptırılırsa mı zararlı olur? Ne tür kimyasal maddeler kullanılır? Alerjik etkileri var mıdır? Alerjisi olanlara nasıl bir yöntem uygulanır? Her türlü saça perma yapılabilir mi? Boyalı ve boyalı olmayan saçlarda kullanılan yöntemler farklı mıdır? Hamile kadınlar perma yaptırabilir mi? Sakıncaları nelerdir? Kalıcılık süresi hamilelik döneminde daha az mıdır? Kirpiklere nasıl perma yapılır? Kirpik perması ile kirpikler kırılır mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin