Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pazarlama Teknikleri

Dar bütçe ile nasıl pazarlama yapılabilir?
Pazarlama yöntemleri ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... Şirketlerin pazarlama için ayıracağı bütçe neye göre belirlenir? Kriz zamanlarında pazarlama bütçesinde ne gibi değişiklikler olur? Pazarlama yöntemi neye göre belirlenir? İzleyin, küçük bütçe ile pazarlama nasıl yapılabilir, pazarlama yönteminin işe yarayıp yaramadığı nasıl ölçülebilir, uzmanından öğrenin. Pazarlama için ayrılacak bütçe nasıl belirlenmeli? Şirketler pazarlama faaliyetleri için hangi kalemlerde para harcamayı göze almalı? Ekonomik kriz durumunda pazarlama devam etmeli mi? Ekonomik krizden güçlenerek çıkmak isteyen şirketler nasıl bir yol izlemeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin