Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pazar Araştırması

Ürün fiyatını belirlemek için nasıl bir pazar araştırması yapılmalı?
Pazar araştırması ile ilgili bilmeniz gerekenler... Pazar analizi yapmak için hangi tür bilgiler toplanmalı? Rakipler hakkında bilgi toplarken tüketiciler hakkında ne tür bir araştırma yapılmalı? İzleyin, şirketler reklam stratejilerine nasıl karar verebilir, ürün fiyatını belirlemek için nasıl bir araştırma yapmak gerekir, uzmanından öğrenin. Şirketler yeni girecekleri sektördeki konumlarını nasıl belirleyebilir? Hangi sektörde ne tür pazarlama teknikleri uygulanır? Yanıtlar UZMANTV'de! Ürün fiyatlandırmak için pazar araştırması yaparken işe nereden başlamak gerekir? Fiyatlandırma nasıl yapılır? Rakipleri nasıl incelemek gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin