Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Patlıcanlı Börek Tarifi

Patlıcanlı börek nasıl yapılır?
Patlıcanlı börek yapmayı öğrenin... Patlıcanlı börek içi için hangi malzemeler gerekir? Kaç kişilik börek için ne kadar malzeme gerekir? Börek için nasıl patlıcan kullanmak gerekli? Kemer patlıcan mı kullanılmalı, bostan patlıcan mı kullanılmalı? Börek için patlıcanlar nasıl hazırlanır? Diğer malzemeler nasıl karıştırılır? Patlıcanlı börek içi nasıl hazırlanır? Patlıcanlı börek hazır yufkadan yapılacaksa kaç adet yufka gerekir? Patlıcanlı börek için yufkalar nasıl hazırlanır? Patlıcanlı börek için nasıl bir tepsi kullanmak gerekir? Patlıcanlı börek yapılacak tepsiyi nasıl yağlamak gerekiyor? Patlıcanlı börek için kaç kat yufka kullanılıyor? Yufkalar tepsiye nasıl serilir? Patlıcanlı börek malzemeleri yufkaların içine nasıl konulur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin