Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Patlıcan Oturtma Tarifi

Patlıcan oturtma nasıl yapılır?
Patlıcan oturtma yapmayı öğrenin. Patlıcan oturtma için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar patlıcan kullanalım? Kıyma kullanılır mı? Ne kadar kıyma gerekir? Patlıcanları nasıl hazırlayalım? Patlıcanları kızartmak gerekir mi? Patlıcan oturtmanın iç malzemesi nasıl hazırlanır? Kıymayı nasıl pişirelim? Oturtmanın iç malzemesini ve patlıcanları tavaya nasıl yerleştirelim? Patlıcan oturtmayı kaç derecelik fırında, kaç dakika pişirelim? Patlıcan oturtmayı nasıl servis edelim? Patlıcan oturtma yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Patlıcanları nasıl soymak gerekir? Patlıcanları kızartmadan önce tuzlu suda bekletelim mi? Bekletmezsek acı olabilir mi? Nasıl bir yağ kullanalım? Patlıcan oturtmaya hangi baharatlar iyi gider?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin