Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Patlıcan Musakka Tarifi

Patlıcan musakka nasıl yapılır?
Patlıcan musakka yemeği yapılışı hakkında merak ettikleriniz. Patlıcan musakka nasıl yapılır? Musakka için kıymalı sos nasıl hazırlanır? Patlıcanlar nasıl kızartılır? İzleyin, patlıcan musakka yapılışında hangi malzemeler kullanılır, patlıcan ve kıyma seçimi nasıl olmalı, musakkanın daha lezzetli olması için nelere dikkat edilmeli, uzmanından öğrenin. Patlıcan musakka nasıl fırınlanır? Servis ederken nelere dikkat etmek gerekir? Yanıtlar UZMANTV'de! Nasıl bir etten kıyma çektirelim? Patlıcanları nasıl soyalım, hangi kalınlıkta doğrayalım? Suda ne kadar bekletelim? Kızartma yağı ne kadar koyalım? Sosu nasıl hazırlanır? Tencereye ne kadar su konur? Kaç dakika pişirilmeli? Fırında pişecekse kaç derecede kaç dakika fırınlanmalı? Fırında mı ocakta mı daha güzel olur? Patlıcanların acı olmaması için nelere dikkat etmeli? Patlıcanların dağılmaması için nasıl kızartmalı ve pişirmeli? Çok yağlı olmaması için nasıl önlem almalı? Diğer püf noktalar neler?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin