Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Patates Salatası Tarifi

Patates salatası nasıl yapılır?
Patates salatası yapmayı öğrenin. Patates salatası için gerekli malzemeler nelerdir? Patates salatası yapmadan önce patatesler ne kadar haşlanmalı? İzleyin, patates salatası için malzemeler nasıl doğranır, salatada kullanılabilecek baharatlar nelerdir, uzmanından öğrenin. Patates salatası nasıl yapılır? Yanıtlar UZMANTV'de! Patatesler hangi büyüklükte seçilmeli? Nasıl soğan seçilir? Kırmızıbiber konur mu? Yumurtalı mı yumurtasız mı daha güzel? Kuru soğanla da lezzetli olur mu? Taze soğanın yanında kuru da konur mu? Nar ekşisi konur mu? Yapım aşamaları nelerdir? Acısı ve ekşisini nasıl ayarlarız? Soğuk mu ılık mı servis edilse daha lezzetli olur? Üstü nasıl süslenebilir? Hangi sofralara uygun bir yemektir? Nasıl bir tabakta servis edelim? Patateslerin dağılmaması için haşlarken ve soyarken neye dikkat etmeli? Soğanları tuzda ovmak lezzeti artırır mı? Limon, zeytinyağı ve baharatları önceden karıştırıp sos olarak dökmek mi daha iyi olur ayrı ayrı koymak mı? Servisi hemen mi dinlendirip mi yapmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin