Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Patates Püresi Yapmayı Öğrenin

Patates püresi nasıl yapılır?
En güzel patates püresini siz yapın. Patates püresi için ne kadar patates gerekir? Patateslerin boyu nasıl olmalı? Patates nasıl bir tencerede haşlanabilir? Ne kadar su konur, su sıcak mı soğuk mu olmalı? Patatesler nasıl bir ateşte, ne kadar sürede haşlanır? Haşlandığını nasıl anlarız? Haşlanan patatesleri soyduktan sonra, pişirmeden önce nasıl parçalarız? Patates püresi için patatesleri rendelemek mi, ezmek mi daha iyi? Patates püresi için hangi malzemeler gerekir? Patatesler nasıl hazırlanmış olmalı? Patates püresinde nasıl bir süt ve yağ kullanılırsa daha lezzetli olur? Pürenin kıvamının olduğunu nasıl anlarız? Patates püresinin daha lezzetli olması için malzeme seçerken ve pişirirken nelere dikkat edilmeli? Patates püresinin pürüzsüz olmasını isteyenler hangi aletlerden faydalanabilir? Patates püresine farklı aromalar katmak isteyenler ne tür malzemeler kullanabilir? Patates püresinin nasıl servis edilmesi gerekir? Patates püresi nelerin yanına gider?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin