Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Patates Köftesi Tarifi

Patates köftesi nasıl yapılır?
Patates köftesi yapmayı öğrenin. Patates köftesinde ne tür patates kullanmak gerekir? Nişastası bol olan, haşlamalık patatesler mi kullanılmalı? Ne kadar patates gerekir? Patatesler nasıl haşlanmalı? Nasıl rendelenmeli? Patates köftesi için gerekli malzemeler nelerdir? Malzemeler nasıl karıştırılır? Patates köfte malzemeleri karıştırıldıktan sonra şekil vermek için dinlendirmek gerekir mi? Patates köfteleri ne kadar dinlendirilirse daha rahat şekil alır? Köfteyi kızartmadan önce nasıl hazırlarız? Dıştaki kabuğunun daha kalın olması için galeta ununa kaç kere bulanabilir? Galeta ununun köfteye yapılması için ne kadar yumurta kullanılması gerekir? Patates köfte nasıl bir yağda kızartılır? Yağ kaç derecede olmalı? Kızardıklarını nasıl anlarız? Patates köfte hangi durumlarda fazla yağ çeker? Fazla yağ çekmemesi için ne yapmak gerekir? Patates köfteler başka hangi şekilde pişirilebilir? Fırınlanabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin