Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pastırmalı Kuru Fasulye Tarifi

Pastırmalı kuru fasulye nasıl yapılır?
Pastırmalı kuru fasulye yapmayı öğrenin. Pastırmalı kuru fasulye için gereken malzemeler nelerdir? Nasıl bir fasulye kullanmalıyız? Fasulyeleri önceden ıslatmalı mıyız? Kuru fasulye için nasıl bir pastırma kullanmalıyız? Nasıl bir yağ kullanmalıyız? Pastırmaları ne şekilde doğramalıyız? Soğanları ne şekilde kesmeliyiz? Pastırmalı kuru fasulye nasıl bir kapta pişirilmeli? Düdüklü tencere kullanılabilir mi? Kuru fasulye için ne kadar salça kullanılmalı? Salça yerine domates kullanılabilir mi? Pişirilmeden önce kuru fasulyeler kavrulmalı mı? Pastırmalar yemeğe ne zaman katılmalı? Ne kadar fasulye için ne kadar su kullanılır? Fasulyeler nasıl bir ateşte pişirilmeli? Ne tür bir kuru fasulye kullanırsak yemek daha lezzetli olur? Kuru fasulyeleri ne kadar önceden suya koymak gerekir? Suya koyulmazsa ne olur? Fasulyeleri haşlarsak daha yumuşak olur mu? Fasulyelerin eriyip dağılmaması için nelere dikkat edelim? Düdüklü tencere de pişirmek gerekir normal tencere de mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin