Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pasta Kreması Nasıl Yapılır

Sade pasta kreması nasıl yapılır?
Pasta kreması yapımı ile ilgili merak ettikleriniz... Meyveli ve çikolatalı pasta kremaları nasıl hazırlanır? Pasta kreması yapmak için hangi malzemelere ihtiyaç vardır? İzleyin, pasta kremasına nasıl farklı lezzetler katabilirsiniz, sade pasta kreması nasıl hazırlanır, uzmanından öğrenin. Yağlı krema ne tür tatlılarda kullanılabilir? Yağlı krema yapmanın püf noktaları nelerdir? Kremanın çok yağlı olmaması için nelere dikkat edelim? Meyveli pasta kreması için hangi malzemeler gerekir? Çikolatalı krema malzemeleri nelerdir? Sade pasta kreması nasıl kullanılır? Pastada kullanmak için krema ne kadar olmalı? Pastaya krema nasıl sürülür?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin