Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pasaport Yenileme İşlemleri

Pasaportum kayboldu, ne yapabilirim?
Pasaport yenileme ile ilgili sık sorulanlar... Hangi durumlarda pasaportu yenilemek zorunludur? Evlenme, boşanma durumunda ne olur? Pasaportunu yenilemek isteyenler nereye başvurmalı? Pasaportumu yenilemek için şahsen müracaat merkezine gitmem şart mıdır? Pasaportumu ne kadar sürede yenileyebilirim? Pasaport yenilemek için hangi belgeler gerekir? Pasaport yenilemek için ne kadar harç ödenir? Pasaportumu yenilediğim zaman, eski pasaportumdaki vizeler ve oturma izinleri de iptal ediliyor mu? Vizesi devam eden ve süresi biten pasaport nasıl yenilenir? Vizeler diğer pasaporta nasıl aktarılır? Kaybolan pasaport için nereye başvurulur? Pasaportun kaybolduğunu gösteren rapor nereden alınabilir? Müracaat öncesinde kayıp raporu bulunması şart mıdır? Kaybettiğim pasaportumu buldum, kullanabilir miyim? Kayıp pasaportumu yenilediğim zaman, eski pasaportumdaki vizeleri nasıl temin edebilirim? İki kereden fazla kaybedince yeni pasaport verilmez mi? Pasaportunu başka bir ülkede kaybedenler nereye başvurmalı? Polis raporunu nasıl alabilirler? Yurtdışında pasaport alabilir miyim? Acil Türkiye'ye dönmesi gerekenler neler yapmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin