Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Parmak Çıtlatma

Parmak çıtlatmanın zararları nelerdir?
Parmak çıtlamasıyla ilgili merak edilen her şey... Parmaktan çıtlatma sesi neden gelir? Hangi bölgelerden çıtlama sesi gelir? Çıtlatırken parmaktaki hangi gaz harekete geçer? Parmak çıtlatmak eklemleri nasıl etkiler? Eklem bölgelerinde şişme olur mu? Parmak çıtlatmak zararlı mıdır? Parmak çıtlatmak ağrıya neden olur mu? Uzun süre parmaklarını çıtlatan kişinin elleri titrer mi? Neden böyle bir inanış var? Parmakları çıtlatınca ağrı geçiyorsa kişi ne yapmalı? Bir süre çıtlatmazsak bu ağrı geçer mi? Parmakları ovarak ağrıyı geçirebilir miyiz? Sırt eklemleri neden kütler? Disk kaymasına neden olur mu? Sırt eklemlerini kütletirken felç olma riski var mı? Boyun kütletmek eklemleri nasıl etkiler? Ani bir sorun yaşar mıyız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin