Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Parkinson Tedavisi

Parkinson tedavisinde beyin pili yöntemi nasıl uygulanır?
Parkinson tedavisinde tıbbın ulaştığı noktaları, tedavi yöntemlerini ve başarı şansını uzmanımız anlatıyor. Hangi testler yapılmalı? Yetersizlik puanlama ölçeği nedir? Diğer hastalıklardan ayırmak için ne tür yöntemler uygulanır? Beyin pili ile hangi şikayetlerden kurtulmak mümkün? Beyin pili kesin çözüm olabilir mi? Beyin pili operasyonu sonrası nelere dikkat edilmeli? Gen tedavisi ne zaman tercih edilir? Ne zamandır uygulanıyor? Başarı oranı nedir? Hastalığın hangi aşamasında işe yarar? İlaç tedavisi hangi durumlarda tercih edilir? Tedavi ne kadar sürer? İlaçların yan etkileri nelerdir? Başarı oranı nedir? Hastanın morali tedaviye katkı sağlar mı? Hasta yakınları evde ve sokakta nelere dikkat etmeli? Hastalığın hangi evresinde profesyonel bir bakıcı tercih edilmeli?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin