Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Parkinson Hastalığı

Parkinson kimlerde daha sık görülür?
Parkinson nasıl bir hastalık? Kimlerde görülüyor? Engellemenin yolu var mı? Ali Zırh sorularınızı yanıtlıyor. Neden Parkinson adı verilir? Hangi hastalıklarla karıştırılabilir? Belirtiler kişiden kişiye değişir mi? Sık rastlanan bir hastalık mı? Parkinson hangi yaşlarda başlar? Kadınlar mı erkekler mi daha çok risk altındadır? Parkinson yaşı neden düşüyor? Parkinson'un beslenme ile ilgisi var mı? Fiziksel veya zihinsel aktivite yetersizliği Parkinson?a neden olur mu? Parkinson hangi hastalıklara bağlı olarak ortaya çıkabilir? Genetik faktörler ne kadar önemlidir? Başlangıç safhasında Parkinson nasıl anlaşılır? Unutkanlık, titreme ve kas sertleşmesi ne zaman başlar? Belirtilerle karşılaşırsak ne yapmalıyız? Konuşma ve yürüme zorluğu hastalığın hangi aşamasında ortaya çıkar? El yazısı ne zaman bozulur? Yutmada güçlük yaşanır mı? Sigara ve kahvenin koruyucu etkisi var mı? Orta yaşlılar ne tür zihin egzersizleri yapmalı? Beslenme yoluyla Parkinson?dan korunmak mümkün mü?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin