Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Papağanlarda Çiftleşme

Papağanın cinsiyeti nasıl anlaşılır?
Papağanlarda üreme ve çiftleşme döneminde papağan bakımı hakkında bilmeniz gerekenler... Papağanın cinsiyetini anlamak için ne yapmalıyız? Mutlaka bir uzmana mı göstermek gerekir? Renginden, davranışlarından hangi cinsiyette olduğu anlaşılabilir mi? Papağanlar hangi sıklıkta çiftleşir? Tek seferde kaç yavru çıkar? Türlere göre özellikleri değişir mi? Papağana mutlaka kendi cinsinden mi eş bulmak gerekir? Papağanlar sadece kendi aralarında mı çiftleşir? Konuşan bir papağan istiyorsak hangi cinsleri çiftleştirmeliyiz? Papağanlara uygun ortam nasıl yaratılır? Papağanlar hangi aylarda çiftleşir? Papağanlar yılın hangi döneminde daha rahat çiftleşir? Ortam sıcaklığı ne kadar olmalı? Papağanın eşini sevmediği nasıl anlaşılır? Farklı bir eş mi denemeliyiz? Yeterince beklersek mutlaka çiftleşirler mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin