Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Papağan Cinslerini Tanıyın

Sultan papağan nasıl bir kuştur?
Papağan çeşitleri hakkında merak ettikleriniz... Ara tipi papağanların kökeni neresidir? Bakımı kolay mıdır? Hangi renklerde bulunabilir? Kimler için uygundur? Gri papağanlar hangi alt türlere ayrılır? Jakolar hangi renklerde olur? Türkiye şartlarına uyumlu bir cins midir? Amazon türü papağanlar hangi renklerde olur? Konuşmaya yatkın mıdırlar? Amazon cinsi papağanları kimler tercih etmeli? Lori cinsi papağanlar ne kadar süre yaşar? Kökeni hangi ülkelerdir? Türkiye şartlarına uyum sağlayabilirler mi? Cennet papağanı hangi renklerde bulunabilir? Bakımı kolay bir papağan cinsi midir? Kimler Cennet papağanını tercih etmeli? Sultan papağan sık rastlanan bir tür mü? Kimler Sultan papağan almalı? Evde bakımı kolay mıdır? Konuşabilen bir cins midir? Kakadu papağanı nasıl bir kuştur? Kakadu papağanları ne kadar süre yaşar? Orijini hangi ülkedir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin