Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pankreas Kanseri Tedavisi

Pankreas kanseri nasıl teşhis edilir?
Pankreas kanseri tedavisi nasıl yapılır, öğrenmek istiyorsanız UZMANTV izleyin. Pankreas kanseri teşhis yöntemlerinden, tedavi biçimlerine, pankreas ameliyatından, ameliyat sonrası dikkat edileceklere kadar her şey videolarla, uzmanından anlatılıyor. İzleyin, pankreas kanserinden korunmak için yapmanız gerekenleri öğrenin. Pankreas kanserini erken teşhis etmek mümkün mü? Pankreas kanseri tanısı nasıl konur? Teşhis için hangi test ve tahlillerden yararlanılır? Pankreas kanseri tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Kemoterapi, radyoterapi ve cerrahi yöntemlerden hangisinin kullanılacağına neye göre karar verilir? Pankreas kanseri tedavisinde başarı oranı nedir? Hangi durumlarda cerrahi müdahaleye başvurulur? Hasta ameliyata nasıl hazırlanır? Tümör alındıktan sonra iyileşme kesin midir? Ameliyattan sonra iyileşme süreci nasıl olur? Ameliyattan sonra hastanın beslenme biçimi nasıl olmalı? Hayatında neleri değiştirmeli? İyileşmeyi hızlandırmak için neler yapılabilir? Hangi davranışlar iyileşme sürecini olumsuz etkiler? Pankreas kanserinden korunmak için nasıl beslenmeliyiz? Hangi besinlerden uzak durmalıyız? Alkol ve sigaradan uzak durmalı mıyız? Düzenli egzersizin faydası olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin