Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pankreas Kanseri

Pankreas kanserinin belirtileri nelerdir?
Pankreas kanseri hakkında merak ettiğiniz her şey. İleri yaşlarda ve ağırlıklı olarak erkeklerde görülen pankreas kanseri, diğer kanserlere oranla belirtileri oldukça geç farkedilen kanser türlerinden biri. Pankreas kanseri neden olur, teşhis yöntemleri nelerdir? İzleyin, pankreas kanserinin ne tür ve kanser olduğunu, alkol ve sigara kullanımının pankreas kanserine yakalanmada etkilerini öğrenin. Pankreas kanseri nasıl bir rahatsızlıktır? Pankreas kanserinin görülme oranı nedir? En tehlikeli kanser tipi sayılabilir mi? Pankreas kanserine hangi faktörler neden olur? Pankreas kanserinde genetik faktörlerin rolü nedir? Pankreas kanserine neden olan rahatsızlıklar nelerdir? Sigara ve alkol kullanımı pankreas kanserine neden olur mu? Hangi besin maddelerinin fazla tüketimi pankreas kanserine yol açar? Pankreas kanserinin belirtileri hemen ortaya çıkar mı? Pankreas kanserinin ayırt edici belirtileri nelerdir? Sarılık, ağrı, kilo kaybı ve sindirim zorlukları pankreas kanseri belirtilerinden midir? Pankreas kanserinin görülme sıklığı hangi faktörlere göre değişir? Kadınlarda mı erkeklerde mi daha fazla görülür? Alkolün pankreas kanserindeki rolü nedir? Hangi sıklıkta alkol tüketenlerin pankreas kanserine yakalanma riski daha fazladır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin