Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Panik Atak Tedavisi

Panik atak tedavisi görenler sonrasında neler yaşar?
Panik atak tedavisi hakkında bilmeniz gerekenler... Panik atak psikoterapi ya da ilaç kullanılmadan tedavi edilebilir mi? Panik atağa yol açan durumun değiştirilmesi rahatsızlığın geçmesini sağlar mı? Panik atak herkeste aynı şiddette mi görülür? Rahatsızlığın yoğunluğu kişiden kişiye değişir mi? Panik atağın tedavisinde hangi yöntemler kullanılır? Psikoterapi tedavi için yeterli midir? Hangi durumlarda ilaç tedavisi uygulanır? Ne tür ilaçlar kullanılır? Panik atak tedavisinde psikoterapi nasıl kullanılır? Sadece psikoterapiyle panik atak tedavi edilebilir mi? Psikoterapi ile panik atak tedavisi ne kadr sürer? Psikoterapiye destek olarak neler yapılabilir? Panik atak tedavisinde ne tür ilaçlar kullanılır? İlaçların doktor kontrolünde kullanılması şart mıdır? Kullanılan ilacın dozu nasıl belirlenir? Kişi bunu kendi kendine yapabilir mi? Panik atak tedavisi gören kişinin çevresindekiler, tedavi boyunca nelere dikkat etmeli? Panik atak tedavi edilebilir mi? Tedavi edilen panik atak rahatsızlığının tekrarlama riski var mıdır? Tedavi gören kişiler hastalıkla ve tedaviden sonra ortaya çıkabilecek nöbetlerle daha mı kolay başa çıkar?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin