Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Paçanga Böreği Nasıl Yapılır

Paçanga böreği nasıl yapılır?
Paçanga böreği tarifi için UZMANTV izleyin. Mutfaksirlari.com Kurucusu Nilay Tulum, sizler için paçanga böreğinde kullanılan malzemelerden, pişirme yöntemlerine kadar her şeyi videolarla anlatıyor. İzleyin, paçanga böreği yapmanın püf noktalarını öğrenin. Paçanga böreği için hangi malzemeden ne kadar gerekir? Hangi otlar iyi gider? Biber hangi cins olmalı? Yufkalar nasıl bölünür? Peyniri nasıl rendelemek gerekir? Pastırmalar nasıl doğranır? Yufkanın içine malzemeler nasıl konur? Ne kadar malzeme konmalı? Yufka yuvarlanarak mı sarılır? Dağılmaması için nelere dikkat edelim? Hangi yağ kullanılmalı? Ne kadar kızartılmalı? İçinin piştiğinden nasıl emin oluruz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin