Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ozon Tedavisi

Ozon tedavisi nasıl uygulanır?
Ozon terapi hakkında merak edilenler... Ozon nasıl bir maddedir? Ozon tedavi amacıyla ne kadar zamandır kullanılıyor? Ozon tıpta nasıl kullanılıyor? Ozon terapi nasıl bir tedavi yöntemidir? Ozon tedavi amacıyla nasıl kullanılır? Ozonun uygulandığı bölgedeki etkisi nasıldır? Ağrıyı nasıl keser? Ozon tedavinin kullanıldığı rahatsızlıklar hangileridir? Ağrı tedavisinde kullanılabilir mi? Bel fıtığı, boyun fıtığı gibi rahatsızlıklara karşı kullanılabilir mi? Ozon bölgesel olarak mı uygulanır? Uygulandığı bölgedeki etkisi nasıldır? Ozon tedavisi ne kadar sürer? Herkes ozon tedavisinden faydalanabilir mi? kronik rahatsızlıkları olanlar da yararlanabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin