Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Özbekistan Gezisi

Özbekistan pahalı bir ülke mi?
Özbekistan seyahati sırasında ihtiyacınız olacak tüm bilgileri uzmanından alın. Özbekistan'a hangi mevsimde gitmeli? Özbekistan'da kalınabilecek yerler, mutlaka gezilmesi gereken şehirler, hediyelik eşyalar ve Özbek mutfağı ile ilgili her şey! Özbekistan turu yaparken dikkat etmeniz gereken şeyler nelerdir? Hangi otellerde konaklayabilir, ne gibi hediyelik eşyalar alabilir, dönüş sırasında gümrükte nelere dikkat etmelisiniz? Tümü UZMANTV'de. Coğrafi şartları nedir? Özbekistan'ın nasıl bir mimarisi var? İnsanlarının özellikleri nelerdir? Eğitim düzeyi nedir? Hava nasıldır? Kültürel miras mı, doğal güzellikler mi görülmeli? Hangi yolu kullanırsak daha keyifli olur? Direk uçak var mı? Aktarmalı gideceksek yolda ne tür zorluklarla karşılaşabiliriz? Gezi sırasında nasıl bir rota izlenmeli? Mutlaka görülmesi gereken yerler nelerdir? Şehirden şehre hangi yolla gidilebilir? Özbekistan'da hava koşulları nasıldır? Özbekistan hangi mevsimde güzel olur? Özbekistan seyahatine çıkarken yanımıza nasıl kıyafetler almalıyız? Özbekistan'da ne yemeliyiz? Özbekistan'ın yerel mutfağı var mı? İçki kültürü nasıl? Ne tür et yiyorlar? Restoranda sipariş verirken özellikle dikkat etmemiz gereken bir şey var mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin