Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oyun Uzmanı - Bölüm 3: Haziran 2015 Oyunları

ARK: Survival Evolved nasıl bir oyun?

1,480
kez izlendi
Detaylı Açıklama
Oyun Uzmanı Sunucusu

Oyun Uzmanı, Haziran 2015'in en yeni ve en güzel konsol oyunlarını ve bilgisayar oyunlarını sizin için inceliyor. Oyun Uzmanı bu bölümde sırasıyla Batman: Arkham Knight, MotoGP 2015Lego Jurassic World, ARK: Survival Evolved ve Heroes of the Storm oyunlarını tanıtıyor ve bu oyunların oynanışıyla ilgili bilgiler veriyor. 

Haziran 2015'in belki de en dikkat çeken yapımı diyebileceğimiz Batman: Arkham Knight 23 Haziran'da oyun severlerle buluşuyor. Süper kahraman oyunları arasında başı çeken yapım yine dolu dolu bir içerik sunuyor. Oyun, tam bir kaos ortamına dönüşen Gotham City'yi ele geçirme ve Batman'i yok etme amacında olan Scarecrow'un Batman'in tüm düşmanlarını bir araya getirerek ona meydan okumasını konu alıyor.

Motosiklet ve yarış tutkunlarının ilgisini çeken serinin yeni oyunu MotoGP 2015 bu ay piyasaya sürülüyor. Yapım, yeni eklenen özellikleriyle türü sevenlere farklı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Oyunun kariyer modunda kendi takımınızı yaratıp istediğiniz logo ve renkleri seçerek, tercih ettiğiniz motorsikletleri satın alabiliyorsunuz. Ayrıca yapay zeka ve motorsiklet ile sürücü arasındaki fizik etkileşimi geliştirilmiş, böylece daha dinamik bir sürüş hissi deneyimi yaşayabileceksiniz.

Sevilen oyun serisi LEGO, bu kez Jurassic World dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. Sinemada büyük ilgi gören filmleri LEGO yorumuyla yeniden harmanlayan firma Travelers Tales, Lego Jurassic World ile bu kez sizi dinazorlar dünyasına götürüyor.

Oyuncuların son yıllarda büyük ilgi gösterdiği hayatta kalma temalı oyun türüne bir yenisi daha ekleniyor. Bağımsız oyun stüdyosu WildCard tarafından geliştirilen ARK: Survival Evolved dinozorların ve birçok tarih öncesi canlının yaşadığı bir adada hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı konu alıyor.

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Heroes of the Storm PC'ye özel oynaması ücretsiz MOBA tabanlı bir oyun. Windows'un yanında MAC işletim sistemleri için de çıkış yaptı. Oyunda Blizzard'ın sevilen oyunları WorldCraft, Diablo ve Starcraft'tan karakterler yer alıyor. Oyunda kostüm, binek gibi ürünleri gerçek para ile satın alabiliyorsunuz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat