Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Otomatik Vites mi Düz Vites mi

Tiptronic nedir?
Otomatik vites hakkında neleri yanlış biliyoruz? Daha fazla mı yakıyor? Daha yavaş mı gidiyor? Otomatik vites nasıl çalışıyor? Ethem Genim UZMANTV için anlattı. Otomatik vites nedir? Araç neye göre ve nasıl vites değiştirir? Otomatik vites daha sık mı vites değiştirir? Şehir içinde benzin tüketimi daha fazla mı olur? Uzun yolda tüketim düşer mi? Aynı motora sahip iki araçta performans açısından hangi vites tercih edilmeli? Uzun yolda düz vites mi daha iyi olur? Otomatik vites yalnızca konfor açısından mı tercih edilmeli? Araç kullanmaya yeni başlayanlar otomatik mi tercih etmeli? Düz vites hangi konularda daha üstün? Performanslı kullananlar düz vites mi tercih etmeli? Hangi tip araçlarda otomatik vites kullanılmamalı? Yeni nesil araçlarda neden tiptronic tercih ediliyor? Hem manuel, hem otomatik kullanmak mümkün mü? Tiptronic yokuşta kayma yapar mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin