Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Otizmli Çocukların Eğitimi

Otizmli çocuğun konuşma güçlüğü nasıl giderilir?
Otizmli çocukların özel eğitim programları hakkında sık sorulanlar... Otizmli çocuklara ergenlik döneminde nasıl bir cinsel eğitim vermek gerekir? Otizm hastalığı konuşma becerisini nasıl etkiler? Ne tür konuşma sorunları yaşanabilir? Bu sıkıntılar kendiliğinden geçer mi yoksa eğitim mi gerekir? Konuşma güçlüğü çeken otizmli çocuk ne tür çalışmalar yapar? Otizm sorunu olan çocuğa hangi yaşta tuvalet eğitimi verilmeli? Diğer çocuklara göre ne kadar süre daha fazla uğraşmak gerekir? Hangi yaşa kadar mutlaka öğretilmiş olması gerekir? Her otizmli çocuk tuvalet problemi çeker mi? Otizmde sosyal iletişimle ilgili neler geliştirilmeli? İşe nereden başlamak gerekir? Otizmli çocukların kendi aralarındaki ilişki nasıldır? Diğer çocuklarla ne tür sorunlar yaşanabilir? Sosyal zekasının gelişmesi için ne tür egzersizler, çalışmalar yapılmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin