Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oruç Çeşitleri

Oruç kefareti nedir?
Oruç çeşitleri hakkında bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. Kaza ve nafile oruçları nelerdir? Orucun kazası ne zaman, nasıl yapılır? İzleyin, kaza orucunun nasıl tutulduğunu, nafile orucun anlamını öğrenin. Hepsi videolarla. Kaza orucunun anlamı nedir? Kaza orucu neden tutulur? Kaza orucu nasıl tutulur? 1 aylık orucun kazası 1 ay aralıksız oruç tutmak mıdır? Kefaret gerektiren durumlar nelerdir? Kefaret orucu nedir? Kefaret orucu nasıl tutulur? Nafile orucun anlamı nedir? Neden tutulur? Nafile oruç nasıl tutulur? Kaza orucu ne zaman tutulmalı? Ramazan orucunun kazasına Ramazan?dan hemen sonra başlamak mı gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin