Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Orman Kebabı Tarifi

Orman kebabı nasıl yapılır?
Orman kebabı pişirmeyi öğrenin. Orman kebabı için nasıl bir et seçilmesi en uygundur? Et ne büyüklükte doğranmış olmalı? Soğanlar nasıl doğranmış olmalı? Diğer malzemeler neler, nasıl hazırlanmış olmalı? Hangi baharatlar konulur? Ne tür yağ ile pişirilirse en iyi sonuç alınır? Pişirmek için nasıl bir tencere kullanılır? Soğanlar ne kadar süre döndürülür? Et ne kadar süre pişirilir, ne durumda iken diğer malzemeler eklenir? Malzemeler hangi sırayla eklenir? Ne kadar su konur, ne kadar süre pişirilir? Kebabın kıvama geldiği nasıl anlaşılır? Servis ederken hangi garnitür kullanılabilir, üzerine ne dökülebilir? Gerekli malzemeler nelerdir? Domates mi salçalı su mu kullanılmalı? Sebzeleri çiğden mi pişirip mi fırınlarız? Fırının ısısı ne olmalı? Malzemeler nasıl dizilmeli? Fırın poşeti kullanmak gerekir mi? Servis ederken hangi garnitürle süsleyebiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin