Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Orkide Bakımı

Orkide bakımı nasıl yapılır?
Dünyanın en kıymetli çiçeklerinin başında gelen orkide ve orkide bakımı ile ilgili bilmedikleriniz... Orkide çiçeğinin özelliği nedir? Orkide hangi tür topraklarda yetişir? Orkidenin yetişmesinde aldığı ışığın etkisi var mıdır? Orkide hangi sıklıkta sulanmalı? Orkide alırken dikkat etmeniz gereken şeylerden orkidenin toprağının taşıması gereken özelliklere kadar her şey UZMANTV'de, videolarla! Orkide çeşitleri nelerdir? Hangileri evde bakmaya uygun? Hangi renklerde bulunur? Hangi iklime ait bir çiçektir? Ne zaman ve hangi sıklıkta çiçek açar? Orkide bakanlar hangi sorunlarla karşılaşabilir? Çiçekleri dökülürse, solarda nasıl kesilmeli? Toprağı ne zaman değiştirilmeli? Her tür toprakta yetişir mi? Toprağa mineral desteği yapmalı mıyız? Toprak ne zaman değiştirilmeli? Toprak ve taş karışımı mı kullanılmalı? Saksının büyüklüğü ne olmalı? Işığı ve sıcağı seven bir çiçek mi? Direk güneş ışığına konur mu? Oda sıcaklığı ne olmalı? Yaz ve kış aylarında nelere dikkat edilmeli? Ne kadar su vermeli? Çok sularsak ne olur? Suyun fazla geldiğini nasıl anlarız? Musluk suyu kullanabilir miyiz? Yapraklara su değerse ne yapmalı? Orkidenin sağlıklı ve uzun ömürlü olduğu nasıl anlaşılır? Çiçekleri hangi renklerde olmalı? Orkide hangi evlere uygun bir çiçek?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin